מסלול הפיצ'ינג

הרישום למסלול לשנת 2021 הסתיים

מסלול פורום הקופרודוקציות הינו הצגה פומבית של פרויקטים תיעודיים ישראליים, בפני פאנל של נציגי רשתות טלוויזיה מחו"ל, מנהלי קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים פוטנציאלים.
במהלך 22 השנים האחרונות, יצר לעצמו המסלול מוניטין של אירוע חשוב ורב הישגים על מפת העשייה התיעודית הבין לאומית, ומדי שנה הוא מושך אליו משקיעים רבים מרחבי העולם.

אירוע פורום הקופרודוקציות ה 23 יערך ביום שני, 31 במאי 2021

בתאריכים 1, 2, 3 ביוני יתקיימו פגישות אישיות בין משתתפי הפורום לאורחי השוק המתעניינים בפרויקט

המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחוייב במפיק מקצועי שהפיק לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר.
יוצריו של פרויקט שיתקבל יעברו סדנת אומן במהלך חודש מרץ 2021 בהנחיית אנשי קולנוע דוקומנטרי מחו"ל וסימולציות המדמות את מעמד הפיצ'ינג בליווי יוצרי קולנוע מנוסים מהארץ במהלך החודשים אפריל וראשית מאי 2021.

רגע לפני שאתם מתחילים ודאו שיש לכם - one liner, סינופסיס (עד 50 מילים), סינופסיס (עד 500 מילים), מידע נוסף על הפרוייקט (עד 1,000 מילים) - תיאור הדמויות הראשיות, רקע, access וכו', לינק לצפייה בקטע וידאו מהצילומים (דובר אנגלית או עם כתוביות באנגלית)

יוצרי פרויקט שיתקבל למסלול הפיצ’ינג יעברו תהליך הכנה פרטני ואפקטיבי שיכלול –

 1. סדנת אמן בהנחיית נציגים בכירים מהתעשייה הדוקומנטרית הבינלאומית.
  המנחים יקיימו פגישות אישיות עם היוצרים, ינחו וייעצו להם כיצד להיטיב את הגשת הפרויקט שלהם ולהציג את רעיונותיהם באופן הטוב ביותר בפני המשקיעים הזרים. 
  לאחר הסדנה תינתן ליוצרים אפשרות לשפר את הגשותיהם הכתובות, לאור התובנות שהושגו מהמפגש עם המנחים הבינלאומיים. ההגשות המעודכנות תועברנה בהמשך למשקיעים ולשותפים זרים פוטנציאליים, אשר ייקחו חלק בשוק.
  סדנת האמן תתקיים במהלך חודש מרץ בתל אביב.
   
 2. סדנאות סימולציה בהנחיית בכירים בתעשייה הדוקומנטרית הישראלית, בעלי ניסיון בשוק הבינלאומי.
  הסדנאות מתמקדות באימון ושיפור הפרזנטציה המילולית (בשפה האנגלית) ובהכנת הטריילר. 
  סדנת סימולציה ראשונה תתקיים במהלך חודש אפריל בתל אביב. 
  סדנת סימולציה שנייה עם אותם מנחים תתקיים בראשית חודש מאי בתל אביב.

לקראת אירועי שוק קופרו יישלח לאורחים מחו"ל קטלוג, בו יופיע מידע מלא ומפורט על כל הפרויקטים שהתקבלו למסלול הפיצ'ינג. על סמך חומרים אלו יבחרו האורחים עם מי מהיוצרים הם מעוניינים להיפגש לפגישה אחד על אחד במהלך ימי השוק. פגישות אלה יתואמו ע"י צוות קופרו ועל פיהן ייבנה לו"ז האורחים והיוצרים.
אירוע הפיצ'ינג מתנהל בשפה האנגלית ובו מציגים היוצרים הישראלים את הפרויקטים בפני פאנל משקיעים בינלאומיים - נציגים בכירים של רשתות שידור מובילות וקרנות קולנוע חשובות מהעולם.

לכל פרויקט ניתן זמן קצוב של 15 דקות פרזנטציה:
7.5 דקות – הצגת הפרויקט על ידי היוצרים (כולל טריילר)
ועד 7.5 דקות נוספות במידה ויהיו ליושבי הפאנל שאלות להציג ליוצרים.

משך כל פרזנטציה הינו קצוב ומדוד ולכן בהכנות לקראתה, היוצרים מתאמנים בהצגת הפרויקט שלהם במסגרת הזמן המותר ומבלי לחרוג ממנו.

למחרת ובהמשך לאירוע הפורום בו הוצגו הפרויקטים, יתקיימו שיחות אישיות בין היוצרים לנציגים הבינלאומיים, כצעד ראשון בתרגומה של התעניינותם הראשונית בפרויקטים - לקידום היקשרות חוזית ואופציה להשקעה. 
השיחות כאמור, מתואמות על ידי צוות קופרו בהתאם לבקשותיהם של הנציגים הבינלאומיים. 

 

 

 

accessibility