פסטיבלי אנימציה בינלאומיים

סינון

Melbourne International Animation Festival – אוסטרליה

יבשת: אוסטרליה
מדינה: אוסטרליה
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, אנימציה ילדים, אנימציה מבוגרים
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – דצמבר)

הפסטיבל, שהחל כאירוע קטן יחסית בשנת 2001 הפך להיות אחד הפסטיבלים הגדולים בעולם ופסטיבל האנימציה הגדול באוסטרליה. הפסטיבל נערך מדי חודש יוני במלבורן, ומתמקד בעיקר בסרטים קצרים, אם כי יש לו גם תכניות המוקדשות לסרטים ארוכים.

הוא נתמך על ידי מועצת העיר מלבורן, Australian Film Commission והמוזיאון לתמונה הנעה - Acmi בו גם נערכות הקרנות הפסטיבל. בשנת 2017 הוגשו כ-4,000 סרטים מתוכם הוקרנו 450 סרטים (בהם גם ישראלים) על פני 8 ימים.

הפסטיבל שם דגש על יצירה בינלאומית, לכן מומלץ לכל מי שיצר סרט קצר או סיים לימודיו להגיש לאחת התוכניות המוצעות: פנורמה בינלאומית, "הדור הבא". בנוסף ישנן תוכניות המוקדשות לסרטי אנימציה לילדים, סרטי אנימציה למבוגרים בלבד וכמובן, סרטים תוצרת אוסטרליה.

הפסטיבל מארח לא מעט יוצרים ובכל שנה עושה מחווה ליוצר אנימציה אחר מן העולם. במהלך הפסטיבל מתקיימים מפגשים עם האמנים וסדנאות יצירה.

כל מי שרוצה יכול לשלוח את הסרט שלו לפסטיבל, אין הגבלה על אורך או סגנון.

ב 2017 הוקרנו הסרטים "אולי רק ציפורי מסע יודעות" של דפנה אוודיש, "הדרים" של שלומי יוסף, “Blue Smile” של אסף גבע והילה מוטאין ו"במילים אחרות" של טל קנטור.

פרטי התקשרות:

Melbourne International Animation Festival

c/o Open Channel

Docklands Studios

476 Docklands Drive

DOCKLANDS Vic 3008

Australia

T +61 (0)415 730 098

E-mail: info@miaf.net

SIGGRAPH Computer Animation Festival – ארה"ב

יבשת: אמריקה
מדינה: ארה"ב
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ממוחשבת, VR
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – מרץ)

 

הפסטיבל הגדול והחשוב ביותר בעולם לאנימציה ממוחשבת נערך מידי שנה בחודש יולי באנהיים שבקליפורניה תחת חסות אולפני האנימציה של דיסני. הפסטיבל מציע מגוון רחב מאוד של פעילויות והסרטים הזוכים מקבלים באופן אוטומטי זכות להיחשב כמועמדים פוטנציאלים לפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הקצר.

הפסטיבל הוא חלק מכנס מדיה וטכנולוגיה גדול שנערך במשך אותם 5 ימים ויש לו שלוחות רבות ברחבי העולם, כולל סיגראף אסיה.

כל כנס כולל, לצד הקרנת סרטי הפסטיבל, גם פאנלים וסדנאות בנושאים רבים בהם מעורבת אנימציה ממוחשבת כמו למשל, אפקטים מיוחדים לטלוויזיה ולקולנוע, משחקי מחשב, שימוש אומנותי באנימציה ממוחשבת, תכניות לימוד ועוד. בשנים האחרונות נכנס לכנס גם תחום ה VR.

אין הגבלות לגבי הז'אנר או אורך הסרט, כל עוד הוא נעשה באנימציה ממוחשבת. כמו כן, הפסטיבל מחפש יצירות שקשורות לעולם ה VR, סימולציות ו-Real-time graphics.

פרטי התקשרות:

SIGGRAPH Computer Animation Festival

T +1.312.673.4818

E-mail: registration2016@siggraph.org

ANIMA: The Brussels Animation Film Festival – בלגיה

יבשת: אירופה
מדינה: בלגיה
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, אנימציה ילדים, סרט סטודנטים
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – ספטמבר)

פסטיבל גדול וותיק לאנימציה שהוקם בשנת 1982 ונערך מדי שנה בחודש פברואר.
הפסטיבל מרכז לא מעט תכניות של סרטים קצרים ושם דגש על סרטים המיועדים לילדים כולל תכניות המיועדות לפעוטות עד גיל 3. כמו כן יש בו תכנית רחבה של סרטי אנימציה ארוכים מכל העולם. הגשת הסרטים אינה כוללת תשלום דמי הרשמה.

בפסטיבל מספר מסגרות הקרנה ותחרויות: סרט אנימציה קצר, סרט אנימציה ארוך, סרט אנימציה קצר המיועד לילדים, סרט  אנימציה ארוך המיועד לילדים, סרטי סטודנטים וסרטים קצרים של אנשים מקצועיים.

בנוסף הקרנת סרטים חדשים בהקרנות בכורה, הפסטיבל מציג גם סרטי אנימציה שזכו בפרסים בפסטיבלים חשובים אחרים ברחבי אירופה. מדי שנה נערך פוקוס על תחום אנימציה ממדינה מסוימת המלווה בהרצאות ואורחים.

לצד ההקרנות ישנם גם פאנלים וסדנאות עם אנשי מקצוע, לא רק בעניין יצירת סרטים אלא גם באספקטים אחרים של הפקה, כמו הפצת הסרטים, מכירות, שיתופי פעולה, קו-פרודוקציות ועוד.

האנימציה הישראלית מקבלת ייצוג נאה בשנים האחרונות. בפסטיבל של שנת 2016 הוקרנו "וויטק הדב החייל" של מריאנה רסקין ו- INNERVIEWS של חן ויינר.

פרטי התקשרות:

ANIMA: BRUSSELS ANIMATION FILM FESTIVAL

Folioscope / Anima, Boulevard de l'Empereur 24

Brussels

B-1000

Belgium

T +32 2 534 41 25

F +32 2 534 22 79

(ITFS) International Festival of Animated Film in Stuttgart – גרמניה

יבשת: אירופה
מדינה: גרמניה
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, אנימציה ילדים, סרט סטודנטים, פרסומת
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – נובמבר)

פסטיבל האנימציה הבינלאומי בשטוטגרט הוקם בשנת 1982 והוא שם דגש על סרטי אנימציה איכותיים ופחות מסחריים. הפסטיבל מרחיב את היריעה מעבר לסרטים ועוסק גם בשילוב של משחקי מחשב, ארכיטקטורה אומנות ועיצוב אשר קשורים לעולם האנימציה.

פסטיבל נערך כל שנה בסוף חודש אפריל והוא אירוע האנימציה הגדול ביותר בגרמניה. העיר שטוטגרט מתגייסת כולה לקראת הפסטיבל בו מתקיימות הקרנות חוץ לכל המשפחה. יש בפסטיבל סרטים קצרים וסרטים ארוכים מז'אנרים שונים והגשת הסרטים אינה כוללת תשלום דמי הרשמה.

מטרתו המרכזית של הפסטיבל היא להאיר בזרקור אנימציה איכותית ואומנותית שמנסה להרחיב את גבולות הז'אנר ולאתר את הקולות החדשים והבולטים בתחום.

בפסטיבל מספר תחרויות נושאות פרסים: התחרויות הבינלאומיות כוללות פרסים לסרט הקצר הבינלאומי הטוב ביותר, סרט הסטודנטים ופרס חביב הקהל. כמו כן נערכת תחרות בינלאומית לסרטים ארוכים ואפילו תחרות לפרסומות וסרט אנימציה קומי.

במקביל עורך הפסטיבל סדנאות (המיועדות בעיקר לילדים) ופאנלים ופורומים המיועדים למבוגרים.

הקולנוע הישראלי די פופולארי בפסטיבל ומומלץ, בעיקר לסטודנטים, לשלוח אליו את עבודותיהם. בשנת 2014 זכה בציון לשבח "מצופים" של עידן ברזילי ומור ישראלי. ב-2015 הוקרן סרט האנימציה התיעודי ''חולות'' שנוצר על ידי קבוצת סטודנטים ממכללת ספיר.

פרטי התקשרות:

STUTTGART FESTIVAL OF ANIMATED FILM (ITFS)

T +49-(0)711-92546-115

E-mail: kontakt@festival-gmbh.de

Holland Animation Film Festival (HAFF) – הולנד

יבשת: אירופה
מדינה: הולנד
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, אנימציה ילדים, סרט סטודנטים, סדרת רשת
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – נובמבר)

הפסטיבל נוסד בשנת 1985 אולם רק מ 2009 נערך באופן עקבי כל שנה  בחודש מרץ.
הפסטיבל מעניק פוקוס ליצירות אנימציה מהולנד ומהעולם כולו ומוקרנים בו למעלה מ-400 סרטים, קצרים וארוכים.

זהו פסטיבל תחרותי, אם כי יש בו גם מסגרות הקרנה רגילות לצד פאנלים ומפגש עם אנשי מקצוע, רטרוספקטיבות ותוכניות הקרנה מיוחדת על פי תמות שונות. המסגרת התחרותית הבינלאומיות מוקדשת לסרטים ארוכים, סרטים קצרים, סרטי סטודנטים, סרטים הנעשים למסגרות לימודיות לבני 8 ומעלה ואפילו תחרות לסרטי אנימציה אשר נעשו במיוחד לרשת האינטרנט.

ההגשה לפסטיבל היא ללא עלות דמי רישום.

הקולנוע הישראלי פופולארי בפסטיבל הזה ולא מעט סרטים זוכים לייצוג בו מדי שנה, רק בשנת 2016 הוקרנו מספר סרטים קצרים ישראלים, בהם: "אלסקה" של ירין קפלן ואור דרורי, "Under the Small Sun" של שחר דיויס וטל קנטור, "Old Folks" של גיא חיות, "פלסטפארם!" סדרת רשת לילדים שיצר עמנואל לב ו"מלך הביצה" של נדב נחמני.

פרטי התקשרות:

HOLLAND ANIMATION FILM FESTIVAL (HAFF)

 

Hoogt 4

Utrecht

3512 GW

Netherland

T +31 (0) 30 2331733

F + 31 (0) 30 2331079

E-mail: info@haff.nl

Hiroshima International Animation Festival – יפן

יבשת: אסיה
מדינה: יפן
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, סרט סטודנטים
נושא: כללי

(תאריך אחרון להגשה – מרץ)

הפסטיבל שנוסד בשנת 1984 מתקיים אחת לשנתיים בחודש אוגוסט בעיר הירושימה שביפן והוא נתמך על ידי ארגון האנימציה הבינלאומי "אסיפא".

הפסטיבל מגדיר את עצמו כפסטיבל שמקדם שלום ואהבה ותומך מאוד ביצירות שנעשו כקו פרודוקיות בין מדינות, סטודנטים, או מוסדות לימוד והוא מנסה לקדם את השלום העולמי דרך אומנות האנימציה.

בפסטיבל מספר מסגרות תחרותיות חלקן בינלאומיות וחלקן מוקדשות לאנימציה המקומית - האנימה היפנית. חשיבות גדולה ניתנת לפרסי חביב הקהל.

כמו בפסטיבלים גדולים לאנימציה ברחבי העולם, גם הזוכה בפסטיבל הירושימה בקטגוריית הסרט הקצר הטוב ביותר, יכול באופן אוטומטי להיחשב כמועמד ראוי לפרס האוסקר בקטגוריה זו מכיוון שהאקדמיה האמריקאית מכירה בפסטיבל כגוף רשמי ואיכותי.

לצד הקרנות הסרטים והתחרויות עורך הפסטיבל רטרוספקטיבות ליוצרי אנימציה נודעים ומארגן תכניות בנושאים שונים (סרטי ילדים, אנימציה למען השלום, המיטב מן העולם ועוד).

במקביל מתקיים במהלך הפסטיבל שוק סרטים המיועד ספציפית לקידום מוסדות לימוד וסטודנטים, בעיקר מיפן, אבל לא רק, במהלך השוק ניתן לראות יצירות סטודנטיאליות מכל העולם.

בפסטיבל בשנת 2016 הוקרן הסרט "לילי" של חני דומבה ותום קוריס.

פרטי התקשרות:

HIROSHIMA INTERNATIONAL ANIMATION FESTIVAL

Address: Hiroshima Festival Office, 4-17, Kako-machi,

Hiroshima

Naka-ku,

730-0812

Japan

T 81-82-245-0245

F 81-82-245-0246

E-mail: hiroanim@hiroanim.org

Animac – ספרד

יבשת: אירופה
מדינה: ספרד
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, סרט סטודנטים
נושא: כללי

(תאריך אחרון להגשה – אוקטובר)

פסטיבל שאינו תחרותי המגדיר עצמו יותר כ"תערוכה" או "תצוגה" של מיטב סרטי האנימציה העולמיים של אותה שנה. הפסטיבל נערך מדי שנה בסוף חודש פברואר.

אוצרי הפסטיבל בוחרים את העבודות שהם אוהבים מפסטיבלים אחרים, אם כי, יש בהחלט טעם לנסות ולהגיש להם סרטים. הפסטיבל מתייחס יותר לקו האומנותי של הסרטים ומצהיר כי מוצגים בו סרטים שבוחרים באנימציה כדרך ייחודית לספר סיפור.
הגשת הסרטים אינה כרוכה בתשלום דמי הרשמה.

לצד ההקרנות ישנן לא מעט סדנאות ומפגשים עם יוצרים ומעין חממה שהיא מקום מפגש נהדר לאנימטורים.

בשנים האחרונות לקולנוע הישראלי יש נציגות יפה בפסטיבל ורק בשנת 2016 הוקרנו בו ארבעה סרטים: "INNERVIEWS" של חן ויינר, "במילים אחרות" של טל קנטור, "שלג חם" של אירה אלשנסקי ו"לומה" של כרמל בן עמי וסוהיני טל.

פרטי התקשרות:

Animac, Ajuntament de Lleida, Regidoria de Cultura, C/Major, 31

Lleida

25007

Spain

T +34 973 700 325

E-mail: animac@animac.cat

Animator: International Animated Film Festival – פולין

יבשת: אירופה
מדינה: פולין
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, סרט סטודנטים
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – פברואר)

פסטיבל חדש יחסית שהוקם בשנת 2008 ונערך מדי שנה בחודש יולי בעיר פוזנן שבפולין.

בפסטיבל מוקרנים כ-500 סרטים, רובם קצרים.

הפסטיבל הוא פסטיבל תחרותי ויש בו קטגוריות בינלאומיות לצד מקומיות. תכנית הפסטיבל כוללת, לצד הקרנות הסרטים, גם הופעות מוסיקליות, רטרוספקטיבות לבימאים ידועי שם, הקרנות חוץ, פאנלים ושיחות עם יוצרים, הרצאות וסדנאות.

הפסטיבל שם דגש גדול מאוד על הקשר שבין אנימציה למוסיקה וחלק מההקרנות מלוות במוסיקה חיה של מספר מצומצם של נגנים, די ג'יי, להקות רוק ואפילו, במקרים מסויימים, תזמורת סימפונית.

ניתן להגיש לפסטיבל סרטי אנימציה קצרים (פחות מ-30 דקות) בכל טכניקת אנימציה ידועה וסרטים באורך מלא (מעל 30 דקות).

בשנת 2016 הוקרן בפסטיבל סרטה של שרה גמפל “The Bus Trip”

פרטי התקשרות:

ANIMATOR: INTERNATIONAL ANIMATED FILM FESTIVAL

 

Estrada Poznanska, Masztalarska 8

Poznan

PL 61-767

Poland

T +48 61 850 16 55

F +48 61 850 16 55

E-mail: office@animator-festival.com

CINANIMA – פורטוגל

יבשת: אירופה
מדינה: פורטוגל
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, סרט סטודנטים
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – יולי)

פסטיבל וותיק יחסית שנוסד בשנת 1976 וחגג בשנת 2016 את מהדורתו ה-40 עם מספר שיא של הגשות, 1,331 סרטים שהגיעו מ-72 מדינות שונות. הפסטיבל נערך מדי שנה בחודש נובמבר בעיר אספינו שבפורטוגל. הוא מנוהל על ידי הקואופרטיב NASCENTE ומתוקצב גם ע"י עיריית אספינו.

הפסטיבל הוא אירוע גדול וחגיגי הנמשך שבוע, ולצד ההקרנות ישנן לא מעט סדנאות, פאנלים, פעילויות המיועדים ליוצרים מקצועיים ולקהל הרחב. זהו מקום נהדר לפגוש אנימטורים ומפיקים משאר העולם.

בפסטיבל מספר תחרויות נושאות פרסים, אולם, מכיוון שהפסטיבל מוכר על ידי האקדמיה האמריקאית לקולנוע, הסרט אשר זוכה בפסטיבל במקום הראשון, נכנס אוטומטית לרשימת הסרטים אשר זכאים להגיש מועמדות לאוסקר בקטגוריית הסרט הקצר.

התחרות הבינלאומית מורכבת משש קטגוריות. סרטים שאורכם הוא עד חמש דקות, סרטים שאורכם בין חמש דקות ל-24 דקות. סרטים שאורכם נע בין 24 דקות ל-50 דקות, סרטי סטודנטים, סרטים מוזמנים, וסרטים ארוכים מעל 50 דקות. יש גם שתי קטגוריות המוקדשות לקולנוע מקומי בלבד.

פרטי התקשרות:

CINANIMA

Rua 62, 251

4500-366 Espinho

Portugal

T +351 22 733 13 50/ 1

E-mail: office@cinanima.pt

Anifilm – צ'כיה

יבשת: אירופה
מדינה: צ'כיה
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, סרט סטודנטים, אנימציה ילדים, קולנוע ניסיוני, וידאו קליפ
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – ינואר)

פסטיבל שנוסד בשנת 2010 ונערך מדי שנה בחודש מאי.

בפסטיבל מספר מסגרות תחרותיות בינלאומיות: סרט אנימציה באורך מלא המיועד לילדים, סרט אנימציה באורך מלא המיועד למבוגרים, סרטים קצרים, סרטי סטודנטים וגם קטגוריות שלא קל למצוא בפסטיבלים אחרים, וידאו קליפים, וסרטים ניסיוניים / אבסטרקטים שלא עונים לתכתיב הנרטיבי המקובל.

הגשת הסרטים לפסטיבל אינה כרוכה בתשלום דמי הרשמה.

לצד ההקרנות נערכות סדנאות לבאי הפסטיבל, תערוכות והרצאות מפי האורחים של הפסטיבל. כמו כן, מדי שנה, נבחרים 4 פיצ'רים, שנמצאים עדיין בשלבי עריכה, ומוצגים לקהל הרחב.

בפסטיבל בשנת 2016 הוקרנו בקטגוריית סרטי הסטודנטים:  “INNERVIEWS”של חן ויינר ו"מראות" של יהלי הרברט ולי דרור. ב 2017 הוצג הוידאו קליפ של הדג נחש ואינפקטד מאשרום – “LEGAL EYES” של דניאל ששון, רוברט מורנו וטל זגרבה והסרט הקצר של עידו בכר “FLYING PUTZI”.

פרטי התקשרות:

Anifilm

Valdštejnské náměstí 2

11801 Praha 1

T +420 257 534 646

E-mail: info@anifilm.cz

Annecy International Animation Film Festival – צרפת

יבשת: אירופה
מדינה: צרפת
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר, אנימציה ארוך, סרט סטודנטים, פרסומת
נושא: כללי

(מועד אחרון להגשה – פברואר)

אחד מפסטיבלי האנימציה הוותיקים, הגדולים והחשובים בעולם. הפסטיבל, שנוסד בשנת 1960 נערך כל שנה בתחילת חודש יוני בעיר הפסטורלית אנסי אשר בצרפת. זהו אחד מארבעה פסטיבלים בעולם אשר ממומן על ידי ארגון האנימציה הבינלאומי "אסיפא".

קיימות בפסטיבל מספר קטגוריות לסוגי סרטים וסוגי אנימציות שונים. בין התחרויות -  הסרט הארוך הטוב ביותר, סרט קצר, סרט סטודנטים סרטי טלוויזיה ופרסומות ומאז שנת 2002, סרטי אנימציה שנעשו לאינטרנט.

כל העיר אנסי מתגייסת לחגיגת האנימציה והסרטים מוקרנים במספר מקומות בעיר, כמו כן, בכל ערב בימות הפסטיבל נערכת הקרנת חוצות בחינם לקהל הרחב במרכז העיר.

ניתן להגיש לפסטיבל סרטים שנעשו עד שלוש שנים מאז תאריך הפסטיבל אליו רוצים לשלוח ואין דמי רישום.

לצד ההקרנות והאירועים הרבים, נערך שוק סרטים המיועד לשיווק סרטי אנימציה תחת השם MIFA.

הפסטיבל מתמקד מדי שנה בנושא עיקרי בתחום האנימציה, כך למשל ב 2016 בפעם הראשונה, זכתה האנימציה מצרפת להתייחסות מקיפה.

הקולנוע הישראלי זוכה לייצוג נאה בפסטיבל, בייחוד בקטגוריית סרטי הסטודנטים. ב 2016 הוקרנו סרטה של טל קנטור, "במילים אחרות" ו “PATTERNS” של שחר דיוויס. ב 2017 הוקרנו 3 פרוייקטים ישראליים בקטגוריה "סרטים בהזמנה": "לילה לבן"  של נעמה צרפתי ונדיה דוביז'נסקי, הקליפ "LEGAL EYES"

שיצרו טל זגרבה, רוברט מורנו ודניאל ששן לשיר של הדג-נחש ואינפקטד-מאשרום ו “BIG SISTER” בבימוי של יוני גודמן וניהולו האמנותי של של אורי אינקס. בנוסף זכתה טל קנטור בתחרות הפיצ'ינג על הסרט החדש עליו היא עובדת שנקרא "מכתב לחזיר".

פרטי התקשרות:

Annecy International Animation Film Festival

18 avenue du Tresum, BP 399

Annecy

74013

France

E-mail: info@citia.org

Spark Animation Film Festival – קנדה

יבשת: אמריקה
מדינה: קנדה
סוג ארגון: פסטיבל בינלאומי
ז'אנר: אנימציה קצר
נושא: כללי

(אין הגשות, התכנית נבחרת מראש על ידי המנהלים)

פסטיבל אנימציה שהוקם רק בשנת 2008, וכבר קנה לעצמו שם בתחום פסטיבלי האנימציה. "אנחנו אוהבים אנימציה ואנחנו רוצים לשתף את האהבה הזו עם העולם כולו" מצהירים מנהלי הפסטיבל באתר הרשמי. הפסטיבל נערך כל שנה בחודש אוקטובר.

הפסטיבל מתמקד בעיקר בהקרנת סרטים קצרים, אם כי במקביל ישנן לא מעט סדנאות העוסקות בהתפתחות האפקטים הוויזואליים הממוחשבים.

הפסטיבל מקרין סרטי אנימציה מכל הסוגים, אנימציה ממוחשבת, קלאסית, סטופ מושן ועוד. זהו פסטיבל שנאצר על ידי עורכי התוכניות שסוקרים את כל הפסטיבלים הגדולים בעולם, ובוחרים את הסרטים שנראים להם הכי טובים.

בשנת 2015 במסגרת הפסטיבל הוקרנו: "Damn those crows" של שי בלומנקרנץ, ענבל גרוסמן, רותם חרמוני ורועי צור, "הרקיע השביעי" של אור טילינגר, ו"אפריקה שלי - גלעד כהנא" של שריאל קסלסי.

פרטי התקשרות:

SPARK ANIMATION FILM FESTIVAL

Address: P.O. Box 93672 Nelson Park

Vancouver

BC

V6E 4L7

Canada

E-mail: hello@sparkcg.ca

accessibility